Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 The Hunger Games

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Marko
Zlatni član
Zlatni član
Marko


Postovi : 4062
Mesto : Novi Sad

The Hunger Games Empty
PočaljiNaslov: The Hunger Games   The Hunger Games EmptyNed Feb 26 2012, 14:04

Jednostavno sam morao otvoriti ovu temu XD

The Hunger Games Hunger-games-poster-new

DA LI BI MOGAO DA PREŽIVIŠ SAM U DIVLJINI, DOK SE SVI TRUDE DA TI ONEMOGUĆE DA ŽIV DOČEKAŠ JUTRO?

U ruševinama područja nekada poznatog pod imenom Severna Amerika, nalazi se zemlja Panem, sa blistavim glavnim gradom Kapitolom i dvanaest distrikta. Kapitol je surov i okrutan, drži distrikte u pokornosti tako što ih primorava da svake godine šalju po jednog dečaka i jednu devojčicu, od dvanaest do osamnaest godina, koji će učestvovati u Igrama gladi – borbi do smrti koju uživo prenosi televizija.
Šesnaestogodišnja Ketnis Everdin, koja živi sa majkom i mlađom sestrom, smatra da je potpisala sebi smrtnu presudu kada se dobrovoljno prijavila da učestvuje u Igrama umesto sestre. Međutim, bila je na vratima smrti i ranije – preživljavanje je njena druga priroda. Mada joj to nije bila namera, postala je pravi borac. Međutim, ako želi da pobedi, moraće da bira između preživljavanja i humanosti, između života i ljubavi.
Avantura i romansa stapaju se u ovom uzbudljivom romanu čija se radnja odvija u budućnosti koja na veoma zabrinjavajući način podseća na našu sadašnjost.


Knjige su predobre i svima ih preporučujem, nadam se da će i film biti isto tako dobar jer su velika očekivanja. U Srbiji bi trebao da dođe u bioskope 29.3.2012. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Flawless
Dizajner
Dizajner
Flawless


Postovi : 1557
Godina : 27
Mesto : sapphire blue ocean

The Hunger Games Empty
PočaljiNaslov: Re: The Hunger Games   The Hunger Games EmptyNed Feb 26 2012, 14:40

I treba da otvoris Very Happy Ja sam procitala knjige i odusevljena sam Very Happy Ocekujem da ce film biti jos bolji jer je izbor glumaca savrsen *__* Karte koje su prije neki dan pustene u prodaju vise su se prodale od zadnjeg djela Twilighta i oba zadnja djela Harryja Pottera! O__O
Ukoliko ne znate da li da pogledate film, na jednom sajtu su sastavili listu na kojoj ima 11 razloga zbog kojih bi trebali da ga vidite :)
http://hungergamesmovie.org/9086/top-11-reasons-thatll-to-convince-your-skeptical-friends-into-seeing-the-hunger-games-movie/

I naravno, evo trailera Very Happy






Nazad na vrh Ići dole
http://thelastmanstandingsuju.tumblr.com/
Marko
Zlatni član
Zlatni član
Marko


Postovi : 4062
Mesto : Novi Sad

The Hunger Games Empty
PočaljiNaslov: Re: The Hunger Games   The Hunger Games EmptyNed Feb 26 2012, 14:55

Ja završavam sa čitanje 3. knjige (ostalo mi još 50 str.) i oduševljen sam jedva čekam da vidim kako će se završiti. Čuo sam da su karte rasprodate više i brže od ovih ostalih filmova i jedva čekam da dođe kod nas.
Nazad na vrh Ići dole
Dzeki^
Novi član
Novi član
Dzeki^


Postovi : 36

The Hunger Games Empty
PočaljiNaslov: Re: The Hunger Games   The Hunger Games EmptyPet Jan 04 2013, 02:41

Samo sam gledao film i sve preporuke Very Happy Film je extra super je odrađen. Nisam čitao knjige jer nisma imao prilika a inače bih pročitao. Sad
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





The Hunger Games Empty
PočaljiNaslov: Re: The Hunger Games   The Hunger Games Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
The Hunger Games
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: OFF TOPICS :: Caffee :: Filmovi-
Skoči na: